3

Pestré lekcie jogy a pilates. Ozáza kľudu a  pokoja – ZEN.
Od dynamickej power jogy, cez flow, hatha až po jemnú jogu a pilates. Vedieme joga semináre, kurzy, ale aj workshopy pre športovcov. Nerobíme rozdiel medzi vekom a skúsenosťami, iba citlivo prihliadame na možnosti každého z vás.

Aj vďaka joge ostáva naše telo aktívne, zdravé a funkčné. Systém jogy prináša transformáciu dychu, mysle, emócií a osobnosti. Jogou sa nielen buduje fyzická sila ale i vnútorná psychická odolnosť, preto sa venujeme okrem pohybu dychovým technikám, vedenej relaxácii a meditácii. Asány cvičíme so zámerom pomôcť, nie škodiť telu. Ten istý úmysel máme, keď vediem lekcie jogy pre ostatných.

TVOJA JOGA o.z.  spája ľudí s láskou k joge. V rámci nášho pôsobenia vytvárame podmienky na uspokojovanie záujmov v oblastiach: joga, zdravie a súvisiacich sférach, ktoré prispievajú upevňovaniu fyzického a duševného zdravia. Organizujeme jogové stretnutia na pravidelnej báze, pripravujeme tematické podujatia, víkendové pobyty a semináre. Snažíme sa o rozširovanie všeobecného povedomia a rozhľadu v oblasti jogy a celkového zdravia. Chceme, aby joga ako nástroj zdravia, forma životného štýlu a filozofia bytia spájala ľudí s podobnými záujmami a hodnotami. Máme snahu vytvárať priestor a príležitosti pre plnohodnotné trávenie voľného času, relax, ozdravenie.