32. ročník – Pohár SNP v karate a Európsky turnaj Univerzít v karate sa konal dňa 22. októbra 2017 v športovej hale FF UMB v Banskej Bystrici.
Výsledky po kategóriách
Kata dievčatá 5-7 rokov – počet súťažiacich: 5
1. miesto: Ševčíková Natália – Karate klub TORASHIRO Nitra
2. miesto: Zelmanová Alžbeta – Karate klub Krupina, o. z.
3. miesto: Jenčová Petra – Karate klub MP Brezno, o.z.
3. miesto: Chrastinová Klára – ŠK Real team Trenčín
Kata mladšie žiačky 8-9 rokov – počet súťažiacich: 14
1. miesto: Fialková Sofia – KK TRIUMPH ŠURANY
2. miesto: Predanocy Linda – ŠK Real team Trenčín
3. miesto: Grznárová Michelle – ŠK Real team Trenčín
3. miesto: Borisová Vanessa – Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
Kata staršie žiačky 10-11 rokov – počet súťažiacich: 20
1. miesto: Mišejová Simona – Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Lišková Laura – Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Kováčová Viviana – ŠK Real team Trenčín
3. miesto: Hrnčáriková Marika – ŠK Real team Trenčín
Kata mladšie dorastenky 12-13 rokov – počet súťažiacich: 15
1. miesto: Bruňanská Kristína – Športová škola karate Prievidza
2. miesto: Šišková Ester – MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Bednarčíková Simona – KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Školníková Viktória – Budokan Zvolen
Kata kadetky – počet súťažiacich: 6
1. miesto: Niznerová Kristína – TJ Rapid Bratislava
2. miesto: Čukanová Michaela – TJ Rapid Bratislava
3. miesto: Poliaková Sofia – ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Fidesová Sára – Karate klub Asahi Ružomberok
Kata ženy 16+ – počet súťažiacich: 4
1. miesto: Longová Katarína – TJ Rapid Bratislava
2. miesto: Vaňová Vanda – Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Púčiková Simona – Karate klub Trstená
3. miesto: Mariničová Kristina – Karate klub Yugan Snina
Kata chlapci 5-7 rokov – počet súťažiacich: 11
1. miesto: Konečný Alex – FARMEX Nitra
2. miesto: Eliáš Matúš – Šk karate Kachi
3. miesto: Beňo Viktor – ŠK Real team Trenčín
3. miesto: Foltín Milan – Karate klub TORASHIRO Nitra
Kata mladší žiaci 8-9 rokov – počet súťažiacich: 14
1. miesto: Lamačka Matúš – ŠK Real team Trenčín
2. miesto: Hudec Adam – MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Uhrík Maxim – MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Loch Tomáš – FARMEX Nitra
Kata starší žiaci 10-11 rokov – počet súťažiacich: 23
1. miesto: Dávid Matúš – Šk karate Kachi
2. miesto: Muller Juraj – Šk karate Kachi
3. miesto: Piatnička Daniel – Šk karate Kachi
3. miesto: Majcher Adam – Šk karate Kachi
Kata mladší dorastenci 12-13 rokov – počet súťažiacich: 12
1. miesto: Sečkár Šimon – MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Bielik Matúš – Šk karate Kachi
3. miesto: Barjak Jakub Sebastian – Karate klub Zvolen
3. miesto: Mercek Adam – TJ Rapid Bratislava
Kata kadeti – počet súťažiacich: 6
1. miesto: Kuník Denis – Šk karate Kachi
2. miesto: Kocian Dávid – Športová škola karate Prievidza
3. miesto: Šlehofer Richard – ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE
3. miesto: Maják Juraj – Karate Klub Sabinov, o.z.
Kata muži 16+ – počet súťažiacich: 5
1. miesto: Szolár Pavol – Budokan Zvolen
2. miesto: Bednarčík Samuel – KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Kvasnica Ivan – Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
3. miesto: Kopáč Martin – Hanko kai karate klub Senica, o.z.
Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov -32 kg – počet súťažiacich: 14
1. miesto: Blizmanová Denisa – Karate Klub KATSUDO Sabinov
2. miesto: Boboková Zoja – ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Krnáčová Natália – Karate Klub Detva
3. miesto: Hóková Patrícia – Karate klub TORASHIRO Nitra
Kumite mladšie žiačky 8-9 rokov +32 kg – počet súťažiacich: 7
1. miesto: Malchová Karin – Karate klub TORASHIRO Nitra
2. miesto: Klimačková Eva – ŠK Real team Trenčín
3. miesto: Konôpková Daniela – ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Sekelská Alexandra Katarína – ŠKM-KK Stará Ľubovňa o.z.
Kumite staršie žiačky 10-11 rokov -35 kg – počet súťažiacich: 5
1. miesto: Jalowiczorová Veronika – KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
2. miesto: Kalamárová Alexandra – MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Černáková Bibiana – MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Bytčanek Stella – AC Uniza Karate Klub Žilina
Kumite staršie žiačky 10-11 rokov +35 kg – počet súťažiacich: 19
1. miesto: Medveďová Viktória – Karate klub URAKEN Zvolen
2. miesto: Buchtová Stefania – Spartak Myjava
3. miesto: Pápištová Ema – KK Ekonóm Trenčín
3. miesto: Gahírová Ivana – MŠK Žiar nad Hronom
Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov -45 kg – počet súťažiacich: 16
1. miesto: Bolečková Viktória – Šk karate Kachi
2. miesto: Kvasnicová Nina – Šk karate Kachi
3. miesto: Gadzmanová Nina – Karate klub Trstená
3. miesto: Polónyová Bianka – ŠK CMK Banská Bystrica
Kumite mladšie dorastenky 12-13 rokov +45 kg – počet súťažiacich: 14
1. miesto: Hóková Ella – FARMEX Nitra
2. miesto: Korčoková Petra – Karate klub Zvolen
3. miesto: Vargová Zuzana – FARMEX Nitra
3. miesto: Mesárošová Nina – Šk karate Kachi
Kumite kadetky -50 kg – počet súťažiacich: 2
1. miesto: Herditzka Muriel – Karate klub Slávia UPJŠ Košice
2. miesto: Buchtíková Nikola – KK ZZO Čadca
Kumite kadetky +50 kg – počet súťažiacich: 8
1. miesto: Vargová Natália – Karate klub TORASHIRO Nitra
2. miesto: Ťažká Terézia – Karate klub MP Brezno, o.z.
3. miesto: Herditzka Vivien – Karate klub Slávia UPJŠ Košice
3. miesto: Bakayová Zita – Karate klub TORASHIRO Nitra
Kumite juniorky +53 kg – počet súťažiacich: 5
1. miesto: Dobiašová Tereza – Spartak Myjava
2. miesto: Masárová Veronika – Karate klub DRAP Partizánske, o. z.
3. miesto: Petrovičová Laura – ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Jackulíková Pavla – Karate Klub Dolný Kubín
Kumite ženy BRH – počet súťažiacich: 3
1. miesto: Kubalová Zuzana – TJ Rapid Bratislava
2. miesto: Nováková Eva – AC Uniza Karate Klub Žilina
3. miesto: Mrázová Simona – Karate Klub Dolný Kubín
Kumite mladší žiaci 8-9 rokov -28 kg – počet súťažiacich: 15
1. miesto: Kvasnica Martin – Šk karate Kachi
2. miesto: Halaška Adam – FARMEX Nitra
3. miesto: Bako Maxim – Šk karate Kachi
3. miesto: Konečný Alex – FARMEX Nitra
Kumite mladší žiaci 8-9 rokov +28 kg – počet súťažiacich: 15
1. miesto: Kurčina Erik – Karate Klub Dolný Kubín
2. miesto: Beňo Urban – MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Polakovič Peter – Karate Klub Detva
3. miesto: Langa Jozef – KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
Kumite starší žiaci 10-11 rokov -35 kg – počet súťažiacich: 13
1. miesto: Majba Jakub – Šk karate Kachi
2. miesto: Pirčák Vasil – Karate Klub KRETOVIČ Košice
3. miesto: Mesároš Jakub – Karate Klub Detva
3. miesto: Majcher Adam – Šk karate Kachi
Kumite starší žiaci 10-11 rokov +35 kg – počet súťažiacich: 15
1. miesto: Krajčovic Lukas – ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Turaz Lenny – Karate klub Slovšport Trnava, o.z.
3. miesto: Kováč Simon – KK TRIUMPH ŠURANY
3. miesto: Marko Šimon – Karate Klub Detva
Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov -45 kg – počet súťažiacich: 13
1. miesto: Čiaky Martin – ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Karabín Viktor – FARMEX Nitra
3. miesto: Sečkár Šimon – MŠK Žiar nad Hronom
3. miesto: Mácha Richard – Karate Klub KATSUDO Sabinov
Kumite mladší dorastenci 12-13 rokov +45 kg – počet súťažiacich: 16
1. miesto: Kuchár Cyril – Karate klub Zvolen
2. miesto: Žbodák Timo – 1.Karate Club Pezinok
3. miesto: Jaroš Branislav – Karate klub MUGEN
3. miesto: Válek Šimon – Karate klub Trstená
Kumite kadeti -63 kg – počet súťažiacich: 8
1. miesto: Poliak Jakub – ŠK CMK Banská Bystrica
2. miesto: Jalowiczor Marko – KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
3. miesto: Ambróz Jozef – ŠK CMK Banská Bystrica
3. miesto: Mácha Michal – Karate Klub KATSUDO Sabinov
Kumite kadeti +63 kg – počet súťažiacich: 5
1. miesto: Pavlák Marek – FARMEX Nitra
2. miesto: Maják Juraj – Karate Klub Sabinov, o.z.
3. miesto: Gilla Matúš – Karate klub MP Brezno, o.z.
3. miesto: Zborovjan Marko – Karate Klub Sabinov, o.z.
Kumite juniori -68 kg – počet súťažiacich: 2
1. miesto: Vanka Zdenko – MŠK Žiar nad Hronom
2. miesto: Tvrdý Adrián – KK ZZO Čadca
Kumite juniori +68 kg – počet súťažiacich: 3
1. miesto: Buchta Denis – Spartak Myjava
2. miesto: Kopáč Martin – Hanko kai karate klub Senica, o.z.
3. miesto: Sencek Matus – ŠK CMK Banská Bystrica
Kumite muži BRH – počet súťažiacich: 5
1. miesto: Tomka Milan – TJ Rapid Bratislava
2. miesto: Hoľán Andrej – AC Uniza Karate Klub Žilina
3. miesto: Kompan Jozef – Karate Klub Dolný Kubín
3. miesto: Kožuch Adrián – FARMEX Nitra