moravcik

Vlado Dracula Moravčík na Enfusion v Třinci knockoutoval thajského súpera v 3. kole

V jednom z hlavných zápasov sobotňajšieho večera svetovej série Enfusion v Třinci po tvrdom roundkicku poslal v 3. kole Bystričan Vlado Dracula Moravčík k zemi Thajčana Sagmarong Suklerd “Posaileka” a ten nebol schopný pokračovať v zápase.

Náš najlepší thaiboxer si tak pripísal vo svojom poslednom tohtoročnom zápase tohto roka 82. výhru v ringu vo svojej profesionálnej kariére. Vlado Dracula Moravčík pre náš portál po víťaznom zápase povedal:

„Som rád, že sa mi podarilo zavŕšiť tento rok výhrou. Teraz si dám do konca roku s tréningom pauzu a potom začnem prípravu na aprílový súboj v Žiline, kde budem tretíkrát obhajovať svetový titul Enfusion. Chcem sa poďakovať všetkým fanúšikom a sponzorom za podporu.“

Vlada Moravčika podporujú: Euromotor Banská Bystrica, Mesto Banská Bystrica, Šport Zóna, Ascomp, Hayashi, Austria EU Travel, Aone nutrition, Double Red, Auto IMP, Alpha Industries, Vostok Europe, Tiens Slovakia a Sauna Štiavnicky.

Enfusion je jedna z najväčších svetových organizácií ktorá usporadúva turnaje bojových umení po celom svete. Teraz zamierila prvýkrát do Českej republiky. Banskobystrický „Dracula“, ktorý je jedným z najlepších thaiboxerov a kickboxerov na svete, sa  v sobotu 1. decembra v třineckej Werk Arene postavil do profesionálneho ringu vo svojom štvrtom tohtoročnom zápase proti thajskému súperovi  Sagmarong Suklerd “Posailekovi”.

Prípravu na tento duel absolvoval Vlado Moravčík  začiatkom jesene v Thajsku a pokračoval vo svojom klube Dracula Gym v Banskej Bystrici. Zápas v kategórii do 77 kg bol vypísaný na 3 x 3 minúty pod plnými thajskými pravidlami.  Do súboja a so silným Thajčanom nastupoval Moravčík optimisticky a napokon slávil úspech víťazným úderom v poslednom kole K.O.

ENFUSION 75 Czech Republic Fight card bola nabitá veľkými menami aj v ďalších kategóriách. Bola to veľká show pre divákov v hale i pri televíznych obrazovkách vo svete. Bystričanov môže tešiť, že veľkou hviezdou večera bol náš Vlado Dracula Moravčík. Gratulujeme!

https://www.bystricoviny.sk/sport/vlado-dracula-moravcik-enfusion-trinci-knockoutoval-thajskeho-supera-3-kole/